Najnowsze oferty

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

JED-MS-250

Proponujemy Państwu do sprzedaży  nowoczesny apartament 2 pokojowy zlokalizowany w Centrum Opola. Lokal mieszkalny znajduje się w  w nowo wybudowanym apartamentowcu na III piętrze. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym z którego ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 562,50 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Bliskie Zaodrze
lokal na sprzedaż

JED-LS-251

Proponujemy do zakupu lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze. Oferujemy do zakupu funkcjonalny lokal użytkowy o  przeznaczeniu biurowo-usługowym, położony na pierwszym piętrze budynku usługowego w atrakcyjnej lokalizacji - Opole Bliskie Zaodrze. Lokal ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
9 996,67 zł
cena 299 900
lokal na sprzedaż - Opole, Bliskie Zaodrze
nowa oferta
działka na sprzedaż - Turawa, Osowiec Śląski

Turawa, Osowiec Śląski
działka na sprzedaż

OPT-GS-1038

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Możliwość dodatkowego zakupu działki sąsiadującej o tej samej powierzchni.

Powierzchnia
1 902,00 m2
Cena za m2
157,73 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Turawa, Osowiec Śląski

Oferty specjalne

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum

Opole, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

CMW-MS-400

Wyjątkowa oferta przestronnego, eleganckiego mieszkania położonego w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w spokojnej strefie Centrum Opola (blisko Rynku). Mieszkanie składa się z trzech przestronnych, niezależnych pokoi (ok. 26, 21 i ...

Powierzchnia
90,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 803,99 zł
cena 795 000
mieszkanie na sprzedaż - Opole, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Bliskie Zaodrze
mieszkanie na wynajem

CMW-MW-399

Mieszkanie położone w jednym z wysokich budynków bliskiego Zaodrza, składające się z dużego pokoju dziennego z wyjściem na obszerny balkon, sypialni, wyposażonej i umeblowanej kuchni, łazienki z WC (jest pralka) oraz przedpokoju. Ogrzewanie mieszkania ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
7
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,91 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze
oferta specjalna
lokal na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze

Opole, Bliskie Zaodrze
lokal na wynajem

CMW-LW-398

Niezależny, wielopokojowy moduł biurowy zlokalizowany na 1 piętrze obiektu wielofunkcyjnego położonego na bliskim Zaodrzu. Składa się z następujących pomieszczeń: - dwie duże, przestronne sale open space (ok. 47 i 32m2) zapewaniające swobodę aranżacji ...

Powierzchnia
238,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
50,42 zł
cena 12 000
lokal na wynajem - Opole, Bliskie Zaodrze

rozumiem